csak 1 vendég
Felfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 56 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 248 feltöltött kép

csak 1 vendég adatlapja

Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Sushi imádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese
Regisztráció2013.03.20
Utoljára itt2018.08.04

Kiváló 2013. július 31.barátokkal járt itt
A médiában hallottam erről az étteremről. Gondoltam egy kis könnyű ebédre kipróbálom. Mivel ,hogy csak most nyitott, még elég kevés a vendég. Maga vendégtér jó tágas ,világos, minimál design. Nekem annyira nem jön be,de gondolom,ha majd tele lesz vendéggel más lesz a hangulata.
Bruno & Bruno Vendéglő Budapest - Bruno & Bruno Vendéglő Budapest -
Kiváló 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Én már többször jártam itt. Nagyon hangulatos (főleg este) étterem és szálloda. Udvarias kiszolgálással,igényes belsőépítészettel,bútorokkal,remek borválasztékkal. Az ételek inkább ázsiai jellegüek,amiket kifejezetten jól főznek. Számomra csak egyedül a desszertek lógnak ki a sorból. Azok is rendkívűl izlésesen vannak tálalva,de nem annyira finomak.
Felhasználó fényképei:
Mala Garden Étterem Siófok - Mala Garden Étterem Siófok - Mala Garden Étterem Siófok - Mala Garden Étterem Siófok - Mala Garden Étterem Siófok - Mala Garden Étterem Siófok -
2014. május 13.a párjával járt itt
Már régóta járok ide,mert ez az egyik legjobb kínai étterem. Nagy adagok(a maradékot szívesen becsomagolják), megfizethető árak,udvarias kiszolgálás,nem túl elegáns. Eddig mindig jjól éreztem magam és jókat ettem itt, most sem csalódtam. Gondolom sokan mások is így gondolják,mert folyamatosan sok a vendég.
Felhasználó fényképei:
Hong Kong Étterem - Béke út Budapest - Hong Kong Étterem - Béke út Budapest - Hong Kong Étterem - Béke út Budapest - Hong Kong Étterem - Béke út Budapest - Hong Kong Étterem - Béke út Budapest -