Thai gyorsétterem, saját összeállítással

Buddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút BudapestBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest a térképen

2014. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. október 13.
Néhányszor már ettem itt korábban is, mivel elég közel lakunk. Az étterem lényege, hogy mindenki maga állítja össze, milyen összetevőket szeretne, majd ezekből a thai szakácsok ott helyben wokban elkészítik a kiválasztott ételt egy látványkonyhán. Ha szeretnéd, az egész folyamatot végig lehet nézni.
Egyik ételként a sült rizs alaphoz (990 Ft) - amelyben a rizsen kívül van hagyma, fokhagyma, tojás, répa és káposzta - csirkemellet, sült zöldségeket és fafül gombát kértem, földimogyoróval, babcsírával és újhagymával, mézes mártással. A másik tojásos tészta alap marhahússal és gombával, valamint chilivel és zöld curry mártással. Tofut szerettem volna még, de az délután 3 órakor már nem volt.
Az ún. extrákért és a szószért nem kell fizetni, a többi összetevőnek az ára az étlapon van feltüntetve (190-590 Ft között).
Az ételeket vagy helyben lehet megenni, vagy elvitel esetén jópofa kartondobozokba csomagolják, a pálcikát ingyen adják hozzá. Összességében egy étel 1500 -1800 Ft-ra jön ki, ami azért nem olcsó, és ahogy az előttem értékelő is írta, a húsból tényleg elég keveset tesznek bele, a többivel azonban nem spórolnak, elég nagy adagot adnak.
A mosdó az alagsorban van, az egyik WC nem működött, a másikban (ami működött) pedig a kézmosó részben nem égett a villany.
Tisztaság:Átlagos
Buddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - EgyébBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - MosdóBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - MosdóBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - EgyébBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Étel/italBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Étel/italBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Étel/italBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Külső képBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - MosdóBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - MosdóBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Külső képBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Külső kép

Buddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút további értékelései

2015.11.13egyedül
Jó kis hely így első ránézésre. Sima, letisztult formák, egyszerű és stílusos berendezés, vidám, de nem túl harsány dekoráció. Tetszik. Sajnos nincs időm leülni, elvitelre kérem az ételt. Ami nagy könnyelműség, mert így csak itthon derül ki, mit kaptam. A gyors menü ötféle alapból, ötféle...
2014.04.16egyedül
Többször ebédeltem már náluk, mert szeretem a thai ízeket. A szakácsok a szemünk előtt frissen készítik el a rendelt ételt. (kivéve a napi menü) Legutóbb Tom Yum levest ettem. Friss, forrón gőzölgő és illatos, de sajnos alig volt benne husi. Ugyanígy kispórolták a Pad Thai tésztámból is és...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval