Buddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,7
étterem, ételbár
Buddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest
Buddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút BudapestBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Buddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest vélemények

Átlagos 2015. november 13.egyedül járt itt
Jó kis hely így első ránézésre. Sima, letisztult formák, egyszerű és stílusos berendezés, vidám, de nem túl harsány dekoráció. Tetszik. Sajnos nincs időm leülni, elvitelre kérem az ételt. Ami nagy könnyelműség, mert így csak itthon derül ki, mit kaptam.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2014. október 13.a párjával járt itt
Néhányszor már ettem itt korábban is, mivel elég közel lakunk. Az étterem lényege, hogy mindenki maga állítja össze, milyen összetevőket szeretne, majd ezekből a thai szakácsok ott helyben wokban elkészítik a kiválasztott ételt egy látványkonyhán. Ha szeretnéd, az egész folyamatot végig lehet nézni.
Buddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - MosdóBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - EgyébBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Étel/italBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - EgyébBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - MosdóBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - MosdóBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Étel/italBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Étel/italBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Külső képBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - BelsőBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Külső képBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - MosdóBuddha Express Thai Wok Bar - Szent István körút Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
2014. április 16.egyedül járt itt
Többször ebédeltem már náluk, mert szeretem a thai ízeket. A szakácsok a szemünk előtt frissen készítik el a rendelt ételt. (kivéve a napi menü) Legutóbb Tom Yum levest ettem. Friss, forrón gőzölgő és illatos, de sajnos alig volt benne husi. Ugyanígy kispórolták a Pad Thai tésztámból is és zavaróan édesre sikeredett.