Becsülendő hozzáállás, magas minőség

Buddha Original - Egyetem tér BudapestBuddha Original - Egyetem tér Budapest a térképen

Kiváló 2020. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. április 1.
Már jó néhány hónapja megnyílt az étterem, de mindig olyan üres volt, hogy nem volt kedvünk kipróbálni.S szomszédos Pad Thaiban zsúfolásig voltak a vendégek, itt jó ha egy-két asztalnál ült valaki. Nem túl szerencsés a hely, az elmúlt hat évben négy étterem zárt be egymás után. Az üzemeltetők még nem adták fel, a koronavírus miatti intézkedések miatt csak elvitelre árusítanak, míg a többi környező étterem bezárt. Kedves thai külsejű, tört magyarsággal beszélő hölgy vette fel a rendelést, thai levest, édes-savanyú levest, és két thai nevű currys, rizses, leveses specialitást ettünk. A leves 7-8 perces hazatartó sétánk után is forró volt, sokáig kellett fújnunk, és a második étel sem hűlt ki. Rizsből kifejezetten bőséges adagot adtak, a levesek is tartalmasak, kb. fél literesek, és különlegesen finomak, egyedi ízűek voltak. A magas minőség mellett dicséretes az üzemetetők hozzáállása, nem adják fel, próbálnak talpon maradni. Sok sikert kívánunk hozzá.
Ár / érték arány:Kiváló
Buddha Original - Egyetem tér Budapest - Étel/italBuddha Original - Egyetem tér Budapest - Étel/italBuddha Original - Egyetem tér Budapest - BelsőBuddha Original - Egyetem tér Budapest - Étel/ital
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd