Ritababa: Random vacsi - Buffalo Steak House Budapest

Buffalo Steak House Budapest értékelése

Random vacsi

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A napokban baráti társaságban azt találtam mondani, hogy húsételhez kell jutnom gyorsan. Nagyon éhes voltam. Barátnőm hamar telefonált és hétköznap lévén, nem kimondottan vacsora időben jártunk, így volt szabad asztal is.
Western környezetben, nagyon figyelmes és gyors kiszolgálással kaptuk meg az estebédünket. A barátaim előre figyelmeztettek, hogy az adag kiadós lesz, így a marha grilltálhoz csak zöldsalátát kértem. Így is kiadta a másnapi ebédemet az elcsomagolt maradék.
Nem tudom mivel fűszereznek, hogyan grilleznek, nagyon jól sütnek-főznek. Ide el kell vinnem a nagyon finnyás családomat is.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Ritababa felhasználót?    Igen

Buffalo Steak House Budapest
1201 Budapest
Török Flóris u. 217.

2019. december 28.
Steak volt a fő választás. Észak-Pestről autóztunk a Pest déli részén lévő étterembe, 8 fős foglalás előzményeként. A fogadtatás rendben. A nagy társaság miatt a hátsó különtermet kaptuk, mely nekem csalódás volt. Sima tapétázott falak, semmi innovativitás, mely feldobta volna a hangulatot (az...

2019. május 27.
Fiam 20 éves lett, ezt az évfordulót szerettük volna megünnepelni egy olyan helyen, olyan kajával amit Ő nagyon szeret. Nem csalódtunk, fogadtatás kedves volt, a kerthelységben foglaltunk asztalt 6 főre. Kiszolgálás figyelmes, hibátlan volt, és gyorsan megkaptuk a rendelésünket. Adagok bőségesek,...