Bujdosó Székely Vendéglő Budapest

Bujdosó Székely Vendéglő BudapestBujdosó Székely Vendéglő Budapest

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Bujdosó Székely Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2019. május 23.családjával járt itt
Hirtelen ötletként ültünk be egy családi vacsorára. Kedvesek voltak és igazi székely izekkel vártak...
Kiváló 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Nemrégiben férjem születésnapját ünnepeltük családi körben. Azelőtt többször is megfordultunk már itt, mindig készséges kiszolgálást tapasztaltunk. Az ételek is kifogástalanok voltak, mind minőségben, mind mennyiségben, ezért szerettük volna az ünnepet is itt megülni. Mivel az ételek frissen készülnek, előzetesen egyeztettem a tulajdonossal, ki mit szeretne fogyasztani.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2467 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
A Bujdosó székely vendéglőben a 2014-es választás napján voltunk először, ide szerveztem a baráti köröm eredményváróját. Ettünk mindenfélét, a hely hagyományos konyhát visz. A beltér és a terasz tele van szívet melengető magyar szimbólumokkal, képekkel, festményekkel a csíksomlyói búcsútól a székely zászlón át a történelmi Magyarország térképéig.
Bujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étel/italBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Egyéb