Burger Station - Kelenföld Budapest

Nyári vakáció
06.28-08.31.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Burger Station - Kelenföld Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2016. november 6.egyedül járt itt
A Burger Station a Kelenföldi Pályaudvar mellett működő „kézműves” hamburgerező. Amerikai stílusú, enyhén édesített habkönnyű zsemlét használnak, bele jobbacska ipari ízesítőket és kissé túlsütött nem túl vastag húst tesznek. Kis alaphamburgert kértem, 690 ft volt. Összességében élvezettel ettem meg, de azért ma már sokfelé kapni sokkal jobbat.
Burger Station - Kelenföld Budapest - BelsőBurger Station - Kelenföld Budapest - BelsőBurger Station - Kelenföld Budapest - EgyébBurger Station - Kelenföld Budapest - Étlap/itallapBurger Station - Kelenföld Budapest - EgyébBurger Station - Kelenföld Budapest - Külső képBurger Station - Kelenföld Budapest - Étel/italBurger Station - Kelenföld Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
2015. november 12.a párjával járt itt
Szombat este kedvünk támadt valami húsos gyorskajára, de nem a közeli Burger Kinget céloztuk meg, hanem az egyszer már bevált Burger Stationt a Kelenföldi pályaudvaron. A szomszédos ivó tömve volt fiatalokkal, még az utcán is buli hangulat uralkodott. Kapóra jön, hogy pont egy hamburgeres van mellette, így felváltva lehet inni és enni is.
2015. november 4.a párjával járt itt
A nyáron megnyitott, kelenföldi Burger Stationt csak ősz közepén fedeztük fel magunknak a 4-es metró végállomásánál. Az Etele tér felé néző intézmény kirakata egy halom, ikonikus mozdonycsoda képével hívta fel magára a figyelmünket. Eltelt pár másodperc, amíg rájöttünk, hogy a legendás Rocket, Big Beetle, Nohab, Ljungström mozdonyok a vitrin mögötti vendéglátóhely hamburgereit illetik.
Burger Station - Kelenföld Budapest - BelsőBurger Station - Kelenföld Budapest - Étel/italBurger Station - Kelenföld Budapest - Külső kép