Burgerland Budapest

Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

Burgerland Budapest vélemények

Átlagos 2017. szeptember 19.egyedül járt itt
Az újlipótvárosi facebook csoportban olvastam róluk, pozitív és negatív vélemények is akadtak vegyesen. Tulajdonosa egy hazai híresség, Majka, ottjártamkor nem tartózkodott az étteremben. A fő profil a burger, melyből 24 félét készítenek, emellett hot dog, saláták, néhány desszert szerepel az étlapon.
Burgerland Budapest - MosdóBurgerland Budapest - BelsőBurgerland Budapest - BelsőBurgerland Budapest - Étel/italBurgerland Budapest - BelsőBurgerland Budapest - Étel/italBurgerland Budapest - Étel/italBurgerland Budapest - BelsőBurgerland Budapest - BelsőBurgerland Budapest - MosdóBurgerland Budapest - Étlap/itallapBurgerland Budapest - Étlap/itallapBurgerland Budapest - Külső képBurgerland Budapest - Külső képBurgerland Budapest - Külső képBurgerland Budapest - BelsőBurgerland Budapest - Étlap/itallapBurgerland Budapest - Külső képBurgerland Budapest - Külső képBurgerland Budapest - BelsőBurgerland Budapest - BelsőBurgerland Budapest - Külső kép