By Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest

Ez a hely megszűnt!
4,7
kávézó - kávéház
By Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest
By Beans Coffee - Belvárosi Piac BudapestBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Nostra Siófok - Kihagyhatatlan ajánlat
Kihagyhatatlan ajánlat
06.21-08.31.
Hotel Nostra Siófok

By Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest vélemények

Kiváló 2019. március 16.egyedül járt itt
Kifejezetten jó hangulatú, barátságos, nem mellesleg kitűnő minőségű kávélelőhely a Hold utcai piac földszintjén, ha jól lőttem be, a korábbi olasz cukrászda helyét vették át. Mindig 2 kávé van a "csapon", vagyis a darálóban, ezek közül lehet választani, hogy világosabb újhullámos vagy inkább a tradicionális sötétebb pörkölést kedveli az ember (én amúgy ez utóbbit inkább).
By Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - Külső képBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - Belső