Csúcskávézó a gasztropiacon

By Beans Coffee - Belvárosi Piac BudapestBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest a térképen

Kiváló 2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 16.
Kifejezetten jó hangulatú, barátságos, nem mellesleg kitűnő minőségű kávélelőhely a Hold utcai piac földszintjén, ha jól lőttem be, a korábbi olasz cukrászda helyét vették át.
Mindig 2 kávé van a "csapon", vagyis a darálóban, ezek közül lehet választani, hogy világosabb újhullámos vagy inkább a tradicionális sötétebb pörkölést kedveli az ember (én amúgy ez utóbbit inkább).
Costa Rica, Columbia, Guatemala, Kenya, Etiópia, Salvador válogatott kávéit nemcsak helyben kortyolhatjuk, de otthoni elkészítésre is árusítanak zacskósan, sőt filteres kávéjuk is van.
Helyben csinos kis porcelán csészében érkezett a forró ital, az elviteles poharuk környezetbarát, újrahasznosított.
Nagyon kedves, közvetlen, barátságos kiszolgálás és hangulat. Itt simán leülnek egymás mellé, egy asztalhoz idegenek is.
A kis hűtőben némi kézműves sütit is látni véltem.
Hangulat:Kiváló
By Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - Külső képBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - BelsőBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italBy Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest - Belső
Hotel Laroba Alsóörs - Szilveszter
Hotel Villa Völgy Eger
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?