Café Alibi Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Café Alibi Budapest vélemények

Kiváló 2014. szeptember 3., üzleti partnerrel járt itt
Üzleti ebédre kaptam meghívást az Alibibe, ahol még nem jártam korábban, de látásból ismertem a helyet. Az Egyetem téren sok asztalos terasz van, de az eső miatt bent foglaltunk helyet. Az étterem kicsi, de barátságos, izgalmas, eredeti kialakítású; könyvek a polcon, régi berendezési tárgyak, francia századfordulós plakátok a falakon.
Café Alibi Budapest - Külső képCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - MosdóCafé Alibi Budapest - MosdóCafé Alibi Budapest - Étlap/itallapCafé Alibi Budapest - Étel/italCafé Alibi Budapest - Étel/italCafé Alibi Budapest - Étlap/itallapCafé Alibi Budapest - MosdóCafé Alibi Budapest - MosdóCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - BelsőCafé Alibi Budapest - Külső képCafé Alibi Budapest - Külső képCafé Alibi Budapest - Étlap/itallapCafé Alibi Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 23.a párjával járt itt
2014. augusztus 20-án jártunk itt legutóbb, korábban már többször beültünk ide. Az Egyetem tér közepén levő külső egységük rendkívül hangulatos. Kicsit külföldön érezheti magát a vendég, a személyzet nagyon kedves és figyelmes,de az árak is inkább a külföldieknek szólnak, az italárak azonban egészen elfogadhatóak.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. április 25.barátokkal járt itt
Sokszor jártunk már az Egyetem téri kávézóban, de évente egy alkalommal mindig ide jövünk a barátnőmmel. A rituális születésnapi kávézás és mellé a rituális meggyes-csokis pite elfogyasztása :) Nekem ez a csúcs "menü" ezen a helyen. A jeges kávé nagy és olcsó, lehet a legolcsóbb a városban ár/érték arányban.
Café Alibi Budapest a térképen
1053 BudapestEgyetem tér 4.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
Zene