Café de Paris Budapest

2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Café de Paris Budapest vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 31.családjával járt itt
Budapesten jártunk a családdal. A szállásunk közelében kerestünk kávézót, hát jól beleválasztottunk. Már ahogy leültünk kicsit gyanús volt a hely, hát az előérzetem beigazolódott. Az ár elég magas volt a minőséghez képest. A személyzet küllemét tekintve
Igénytelennek tűnt.
Átlagos 2017. december 3.a párjával járt itt
Embertelen tömeg,karácsonyi vásár a téren. Már a Metro aluljáróból feljövet látom,hogy nem tudok gáláns lenni,hogy a Gerbeaud cukrászdában kávézunk. Nem hiszem el,de azért kell(ene) sorba állnunk,hogy bejussunk. Inkább nem. Jó lenne egy kávé,de hol. Cafe de Paris. Ide legalább bejutunk. Hely nincs,marad a talponálló.
Café de Paris Budapest - BelsőCafé de Paris Budapest - BelsőCafé de Paris Budapest - Étel/italCafé de Paris Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Gyenge 2016. április 6., kollégákkal járt itt
A Vörösmarty téri Üvegpalota földszintjén található bisztró. A bejárat 2 oldalán a térből is jelentős helyeket foglalnak el kitelepült teraszként, azonban a gyakori pavilonos-sátras kitelepülős rendezvények miatt a teraszról sem túl jó a kilátás az amúgy mutatós térre, illetve vannak olyan asztalok, amelyek körül-között folyamatos átjárás van.
Café de Paris Budapest - MosdóCafé de Paris Budapest - MosdóCafé de Paris Budapest - BelsőCafé de Paris Budapest - Étel/italCafé de Paris Budapest - Étel/italCafé de Paris Budapest - EgyébCafé de Paris Budapest - BelsőCafé de Paris Budapest - Étlap/itallapCafé de Paris Budapest - Étlap/itallapCafé de Paris Budapest - Külső képCafé de Paris Budapest - Külső képCafé de Paris Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 8.barátokkal járt itt
Nyáron tértünk be ide a külföldi barátaimmal. Nagyon nagy volt a forróság, még este naplemente után is meleg volt, a beton ontotta magából a hőséget. Sokáig tanakodtunk , hogy hová is üljünk be. Itt megláttuk a spriccelős, hűsítő ventillátorokat és máris tudtuk, hogy ez a mi helyünk. A finom koktélokat hamar meg is kaptuk.