Cafe Frei - V17 Budapest

2024.04.30-ig
Hotel Eger Park

Cafe Frei - V17 Budapest vélemények

Kiváló 2022. december 6.egyedül járt itt
A Lehel Csarnok mögötti Frei kávézóba látogattam el ismét, így írok egy aktuális benyomást pár év után. A nyitva tartás egy kicsit hosszabb lett, 18. 30-kor zárnak. A Bulcsú utcában parkoltam le, de egyébként a piac miatt elég nehéz szabad helyet találni autóval. A berendezés csinos, a szokásos Frei-es egzotikus dizájn, ez a nyitás óta nem változott.
Cafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - EgyébCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - Étel/italCafe Frei - V17 Budapest - MosdóCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - Étel/italCafe Frei - V17 Budapest - Külső képCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - V17 Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - V17 Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - V17 Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - V17 Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - V17 Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - V17 Budapest - BelsőCafe Frei - V17 Budapest - MosdóCafe Frei - V17 Budapest - Étlap/itallap
2017. augusztus 14.egyedül járt itt
A Frei Kávézók közül az újabb nyitásúak közé tartozik. Egy szintén új irodaház (V17, azaz Váci út 17. ) földszintjén található, pár méterrel a Lehel piac után. A berendezés a megszokott keleties-egzotikus Frei-es, látszik, hogy minden új még, de ezt is szépen megcsinálták.