Olaszország vs. Zimbabwe

Cafe Frei - Etele Plaza BudapestCafe Frei - Etele Plaza Budapest a térképen

2022. márciusban járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 6.
A szépen kibővült Café Frei lánc talán legújabb egysége az Etele Plázában a LIBRI könyvesbolton belül kapott helyet a 2. szinten. Mivel már számtalan alkalommal jártam Frei-éknél, és szinte mindig kipróbálom az új kávé kreációkat, most is így tettem. A sokoldalas, informatív, színes kávélapban is külön oldalt szentelnek az új ízeknek, de a pultnál is ki szokták írni, és persze a barista hölgy is tudott információval szolgálni.
A Ferreroni névre hallgató habos csodát szép kristálypohárban szervírozták. Tejszínhabos desszertkávé, piemonti mogyoróval és olvasztott belga csokoládéval. Ez volt a március havi kalandorkávé. (850 Ft) Nekem egy kicsit tömény és édes volt, szinte már forró csoki hatású, nem is kávé, bár ennek is egy adag szimpla eszpresszó az alapja. A pohárnak több mint 1/3-át a hab foglalta el, a kávé mennyisége viszonylag kevés volt.
A sütemények közül a zimbabwei vadbarack süti diózselével tűnt a legizgalmasabbnak (650 Ft).
Szép, színes, élénk a beltér, a dekorációk mindenféle egzotikus országot idéznek meg.
Az elkészült kávét sorszám jelzi a fali táblán, de szóltak az alkalmazottak is. Ketten szolgáltak ki a pultnál.
Hétköznap délelőtt nem volt tömeg, pár asztalnál ültek ráérős emberek.
Hangulat:Kiváló
Cafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - Egyéb

Cafe Frei - Etele Plaza további értékelései

2024.01.21barátokkal
Minőségtelen kávé és kiszolgálás. Szerencsére az Etele plázában ennél jobb kávézók találhatóak. Többször próbáltuk,de ezúttal utoljára!
2022.10.01egyedül
Fél órával a vonatom indulása előtt szerettem volna meginni egy kávét. Mivel csak ketten voltak előttem, ezért rendeltem egyet. A fél óra majdnem eltelt, és még mindig voltak előttem a várólistán. Szóltam a hölgynek, hogy nem tudom megvárni, amíg elkészül. Emiatt odaadtam a blokkot, hogy...
2021.10.22egyedül
Nem volt egy kiugró gasztrokaland, de ma jött el az ideje, hogy az Etele Pláza Librijében is kipróbáljam a Cafe Freit. A pultnál nem volt nagy forgalom, ezért elfilozofálgattunk a pultos hölggyel, hogy én itt most milyen kávét iszom... hosszút, rövidet és milyen ízűt? Türelmes volt és megértő,...
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Alfa Hotel Miskolctapolca - Nyári vakáció
Nyári vakáció