Cafe Frei - Etele Plaza Budapest

Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Cafe Frei - Etele Plaza Budapest vélemények

Szörnyű 2024. január 21.barátokkal járt itt
Minőségtelen kávé és kiszolgálás. Szerencsére az Etele plázában ennél jobb kávézók találhatóak. Többször próbáltuk,de ezúttal utoljára!
Gyenge 2022. október 1.egyedül járt itt
Fél órával a vonatom indulása előtt szerettem volna meginni egy kávét. Mivel csak ketten voltak előttem, ezért rendeltem egyet. A fél óra majdnem eltelt, és még mindig voltak előttem a várólistán. Szóltam a hölgynek, hogy nem tudom megvárni, amíg elkészül. Emiatt odaadtam a blokkot, hogy felajánlom másnak. Válaszra sem méltattak.
2022. szeptember 6. járt itt
A szépen kibővült Café Frei lánc talán legújabb egysége az Etele Plázában a LIBRI könyvesbolton belül kapott helyet a 2. szinten. Mivel már számtalan alkalommal jártam Frei-éknél, és szinte mindig kipróbálom az új kávé kreációkat, most is így tettem.
Cafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - EgyébCafe Frei - Etele Plaza Budapest - Egyéb
2082
2021. október 22.egyedül járt itt
Nem volt egy kiugró gasztrokaland, de ma jött el az ideje, hogy az Etele Pláza Librijében is kipróbáljam a Cafe Freit. A pultnál nem volt nagy forgalom, ezért elfilozofálgattunk a pultos hölggyel, hogy én itt most milyen kávét iszom. . . hosszút, rövidet és milyen ízűt?
Cafe Frei - Etele Plaza Budapest - Étel/italCafe Frei - Etele Plaza Budapest - BelsőCafe Frei - Etele Plaza Budapest - BelsőCafe Frei - Etele Plaza Budapest - BelsőCafe Frei - Etele Plaza Budapest - BelsőCafe Frei - Etele Plaza Budapest - Egyéb