Csillag sütike

Café Louisa BudapestCafé Louisa Budapest a térképen

2019. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. február 5.
Ajánlás alapján látogattam el ebbe az új kávézóba, amely tavaly decemberben nyílt az Oktogon közelében. Bár jártam errefelé mostanság, de őszintén szólva nem tűnt fel a portál, pedig az új vendéglátó egységeket ha csak tehetem, már csak a tesztelés kedvéért is fel szoktam keresni. Este csak 6 óráig vannak nyitva.
A fő profil a kávé, de van tea, forró csoki és forralt bor is, ételek terén pedig többféle szendvics, valamint házi sütemény és desszert, méghozzá orosz és szláv specialitások (pl. derelye avagy pelmenyi, sós palacsinta hússal, burgonyával töltve). Ugyanis a két pultos hölgy belorusz, magyarul nem is tudnak, angolul vagy oroszul lehet velük kommunikálni. Szóval aki hozzám hasonlóan még abból a generációból származik, akik tanultak az iskolában oroszul, az itt most felelevenítheti a megkopott tudását.
A sütiket a hölgyek maguk sütik a hátsó részben kialakított kis konyhában. A kávé jó minőségű, erős, de finom.
Minden vendégnek egy aprósüteménnyel, egy kis mézeskaláccsal kedveskednek, amelyre a kávézó neve, Louisa felirat került. Apróság igaz, de szerintem kedves gesztus.
A free wifi felirat nemcsak szlogen, valóban van és valóban jól működött.
Ahhoz képest, hogy az Andrássy úron vagyunk, az árfekvés korrekt.
Nagyon kedvesek, szívélyesek.
Café Louisa Budapest - BelsőCafé Louisa Budapest - Étel/italCafé Louisa Budapest - BelsőCafé Louisa Budapest - Étel/italCafé Louisa Budapest - Étel/italCafé Louisa Budapest - BelsőCafé Louisa Budapest - BelsőCafé Louisa Budapest - Külső képCafé Louisa Budapest - Külső kép
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat