Cafe & Bar Mester Street Budapest

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Cafe & Bar Mester Street Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2018. január 5.egyedül járt itt
Az mindig elgondolkodtat, mi lehet az oka annak, hogyha valaki megnyit egy új helyet, képtelen egy normális, egyedi, megkülönböztető, figyelemfelhívó vagy akár könnyen megjegyezhető, vagy legalább vicces nevet adni a helyének? Gondolom, sokáig tervezgetik ezt a döntést a tulajdonosok, és az első benyomás elég fontos.
Cafe & Bar Mester Street Budapest - Külső képCafe & Bar Mester Street Budapest - BelsőCafe & Bar Mester Street Budapest - Étlap/itallapCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/italCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/italCafe & Bar Mester Street Budapest - Étlap/itallapCafe & Bar Mester Street Budapest - Étlap/itallapCafe & Bar Mester Street Budapest - Étlap/itallapCafe & Bar Mester Street Budapest - Étlap/itallapCafe & Bar Mester Street Budapest - BelsőCafe & Bar Mester Street Budapest - Étlap/itallapCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/italCafe & Bar Mester Street Budapest - Külső képCafe & Bar Mester Street Budapest - BelsőCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/italCafe & Bar Mester Street Budapest - BelsőCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/italCafe & Bar Mester Street Budapest - BelsőCafe & Bar Mester Street Budapest - BelsőCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/ital
Átlagos 2017. november 5.a párjával járt itt
Az elnevezése szerint kávézó és bár, az előttem értékelés nélkül (? ? ) fotókat feltevő látogató is ezt a képet erősíti. Azóta bővítette szolgáltatásait a hely, főtt ételeket, déli menüt is kínál. Mi is egy ilyenre fizettünk be, Holstein csirkemell rizzsel, salátával, joghurtos körtés desszert, házi limonádé.
Cafe & Bar Mester Street Budapest - Külső képCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/italCafe & Bar Mester Street Budapest - BelsőCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/italCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/italCafe & Bar Mester Street Budapest - Étel/ital