Fenséges orosz sütik

Cake & More by Garannikova BudapestCake & More by Garannikova Budapest a térképen

2020. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 6.
Egy orosz cukrászlány süt itt különleges süteményeket és tortákat, amelyek az orosz desszertek ízvilágát, hangulatát tükrözik. Helyileg eléggé kiesik és nem is feltűnő a portál, a Ferdninánd híd lábánál található.
A beltér igazából egy kis cukrászüzem a pult mögött, nem lehet helyben leülni sütizni, a pult csak a sütik átvételére szolgál. Az üvegpult mögött nagyon mutatós, elegáns darabok sorakoztak. A szeletárak 800-1250 Ft között alakulnak, de az átlagosnál nagyobb darabokat kapunk ezért a pénzért. A sütiket biztonságosan és alaposan becsomagolják, felcímkézett kartondobozokba.
Több sütemény is megtetszett, például a csokis-pisztáciás-mangós kardigán torta (1200 Ft) és a málnás Anna Pavlova is (850 Ft), de végül egy szedres-csokis-banános-mascarponés tortaszeletet választottam (950 Ft). A torta nagyon laktató, tömény, az én ízlésemnek egy kicsit édes volt a töltelék, de a csokoládés piskótatészta nagyon könnyű, jó állagú, és abszolút friss volt.
Szívesen kóstolnék innen még mást is.
A cukrászlány csak kicsit beszél magyarul, én meg már alig tudok oroszul, de azért szót értettünk így is.
Hangulat:Átlagos
Cake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/ital

Cake & More by Garannikova további értékelései

2024.03.29egyedül
Az előző értékelést 4 évvel ezelőtt is én írtam erről a cukrászdáról, de nem úgy tűnt, mintha csak én járnék ide sütizni. A közelmúltban új helyre költöztek, ami több szempontból is kedvezőbb. Az V. kerületben, a Szabadság tér közelében az egykori Hold utcai piac szomszédságában egy, a korábbinál...
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés