Cake & More by Garannikova Budapest

4,5Ételek / Italok
4Hangulat
3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
2024.12.23-ig
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
95.030 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
81.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től bőv. félpanzióval
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Cake & More by Garannikova Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 29.egyedül járt itt
Az előző értékelést 4 évvel ezelőtt is én írtam erről a cukrászdáról, de nem úgy tűnt, mintha csak én járnék ide sütizni. A közelmúltban új helyre költöztek, ami több szempontból is kedvezőbb. Az V.
5Ételek / Italok
5Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Cake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Külső kép
Még több kép (23 db) >>
2020. szeptember 6.egyedül járt itt
Egy orosz cukrászlány süt itt különleges süteményeket és tortákat, amelyek az orosz desszertek ízvilágát, hangulatát tükrözik. Helyileg eléggé kiesik és nem is feltűnő a portál, a Ferdninánd híd lábánál található. A beltér igazából egy kis cukrászüzem a pult mögött, nem lehet helyben leülni sütizni, a pult csak a sütik átvételére szolgál.
4Ételek / Italok
3Hangulat