Cake & More by Garannikova Budapest

Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Cake & More by Garannikova Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96016 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 29.egyedül járt itt
Az előző értékelést 4 évvel ezelőtt is én írtam erről a cukrászdáról, de nem úgy tűnt, mintha csak én járnék ide sütizni. A közelmúltban új helyre költöztek, ami több szempontból is kedvezőbb. Az V.
Cake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Külső kép
2020. szeptember 6.egyedül járt itt
Egy orosz cukrászlány süt itt különleges süteményeket és tortákat, amelyek az orosz desszertek ízvilágát, hangulatát tükrözik. Helyileg eléggé kiesik és nem is feltűnő a portál, a Ferdninánd híd lábánál található. A beltér igazából egy kis cukrászüzem a pult mögött, nem lehet helyben leülni sütizni, a pult csak a sütik átvételére szolgál.