Tökéletes Pavlova

Cake & More by Garannikova BudapestCake & More by Garannikova Budapest a térképen

Kiváló 2024. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. március 29.
Az előző értékelést 4 évvel ezelőtt is én írtam erről a cukrászdáról, de nem úgy tűnt, mintha csak én járnék ide sütizni. A közelmúltban új helyre költöztek, ami több szempontból is kedvezőbb. Az V. kerületben, a Szabadság tér közelében az egykori Hold utcai piac szomszédságában egy, a korábbinál sokkal nagyobb alapterületű, exkluzív, igényesen, gazdagon berendezett cukrászdát és kávézót nyitottak, tágas vendégtérrel, elég sok asztallal, amelyeknek kb. fele volt foglalt ottjártamkor, de folyamatosan jöttek újabb vendégek.
Ahogy már korábban leírtam, egy orosz cukrász hölgy a hely lelke és tulajdonosa - egyben névadója is -, az ő süteményei, tortái közül válogathatunk, amelyek között modern, nemzetközi újhullámos típusok mellett tradicionális orosz finomságok is vannak, de azok is prémium minőségben és küllemben. A minőséggel összhangban az árak is prémium kategóriásak, 1500-2000 Ft-os szeletárakkal. De vannak egész nagy méretű szeletek is, szóval elég kiadós.
A magam részéről életem legjobb Pavlova tortáját ettem. Ez egy jó választás volt, de szerintem mással sem nyúltam volna mellé.
Vizet lehet önkiszolgáló módon a pultnál tölteni.
Kötelező szervizdíj nincs. Rendelés és fizetés a pultnál. Külön van egy kávézó pult az italrendelésekhez.
A berendezés fekete-fehér és arany színvilágú, a magyar ízléshez képest sokkal díszesebb, tényleg oroszos, de XXI. századi, nem avítt.
A fiatal pultos lány biztosan orosz volt, talán az idősebb hölgy is, de ő tudott magyarul is.
Sok külföldi vendég, turista is betér, szóval angolul is el lehet boldogulni.
Hangulat:Kiváló
Cake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - BelsőCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Külső képCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/italCake & More by Garannikova Budapest - Étel/ital

Cake & More by Garannikova további értékelései

2020.09.06egyedül
Egy orosz cukrászlány süt itt különleges süteményeket és tortákat, amelyek az orosz desszertek ízvilágát, hangulatát tükrözik. Helyileg eléggé kiesik és nem is feltűnő a portál, a Ferdninánd híd lábánál található. A beltér igazából egy kis cukrászüzem a pult mögött, nem lehet helyben leülni...
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon