étterem, kávézó - kávéház, pizzéria

Napi ár félpanzióval
2024.12.29-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal

Capri Pizzéria & Kávézó - Buda Budapest vélemények

Kiváló 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól főznek, olyan a pizzájuk, mintha Olaszországban készült volna. Vékony tészta, kiválóan megcsinálva. Én négy évszak pizzát ettem most, jó választás volt, de biztos vagyok benne, hogy a többi pizza is jó. Sokféle van. Kétszer voltam itt, de a fiamék rendszeresen idejárnak. Jó a teraszon ülni, kellemes hely. Nagy a választék, udvariasak a pincérek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 23.családjával járt itt
Ritkán járunk ezen a környéken, most családi program keretében vetődtünk arra. Teljesen véletlenszerűen esett a választásunk erre az olasz étteremre, és muszáj kijelentenem: nagyon hosszú ideje nem ettem ilyen finomat vendéglőben. A kiszolgálás tökéletes, a felszolgáló kedves és rugalmas, az étel pedig mennyei.