Flower21

Flower21 adatlapja

Regisztráció2015.05.02
Utoljára itt2019.07.12

Kiváló 2015. május 5.gyerekekkel járt itt
Sok jót olvastam már eddig is erről az étteremről, de pár napja személyesen is meggyőződhettem milyen jókat lehet itt enni. Közkedvelt helynek tűnik, hisz vasárnap délután nagyon sokan voltak az étteremben. Az étterem valóban hasonlít egy angol pub-hoz, olyan jellege van, olyan az atmoszférája.
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük a pozitív értékelést! :-)
2015. június 2., Gyene Attila, tulajdonos
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
Végre egy olyan szálloda, hova egyedülállóak szívesen elmennek, mert nem kérnek felárat a szállodában! Ilyet nem nagyon lehet találni, hiszen rendszerint két fővel számolnak szinte mindenütt, vagy családokkal, gyerekekkel. Nagyon jól bejáratott hotel ez, mindenki tudja a dolgát és nagy rutinnal végzi azt a takarítónőtől kezdve a pincérekig.
Kiváló 2015. május 2.gyerekekkel járt itt
Meg voltunk elégedve mindennel, szép, tiszta szálloda. Kedves volt a személyzet, belázasodott az egyik gyerek akivel voltam és nem tudott lejönni reggelizni, de senki nem vette rossz néven, hogy vittem fel neki teát és zsömlét a reggeli idején, hogy ne maradjon éhen. Szerencsére hamar meggyógyult és élvezhette a fürdőt Mezőkövesden.