Cicák minden mennyiségben

Cat Café - Révay utca BudapestCat Café - Révay utca Budapest a térképen

Kiváló 2015. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. május 4.
A Cat Café egy "fekete-fehér" fehér hely; aki szereti a cicákat feltartóztathatatlanul robog ide, aki nem, azt hat lóval sem lehet majd bevontatni.
Én az első csapatot erősítem, így már többször is cicáztam itt.
A Révay utcában, könnyen megközelíthető helyen van ezért ajánlott előre asztalt foglalni, ha nem szeretnénk a "telt ház" táblával szemezve az utcán várkozni.
Az ajtón sietve kell besuhanni, nehogy egy kalandor macs kiosonjon.
Odabent sok asztal, kanapés sarok és galéria is fogad. A cicáknak van egy különterem mászókákkal, ami úgy néz ki mint egy "macskarácsonyfa", mindenhol fekszik egy-egy bársonytalpú :) Van egy úgynevezett pihenő rész is, ahova vendég nem mehet, ide elvonulhatnak ha nyugalomra vágynak.
A cicákat simogatni, cat-snack-el etetni szabad, de nyomkodni, fölkapkodni nem, ezt az ott dolgozók igyekeznek is betartatni a vendégekkel.
A higiénia nagyon alapos. Kézfertőtlenítő minden asztalon van vagy kérhető ha nem találunk. A macskák "mosdója" az alagsorban, elzárt területen van, így a vendégek nem érintkeznek a kritikus dolgokkal.
Általában egy sütire és latte-ra ülünk be. A legutóbbi ízesített latte olyan édesre sikerült, hogy alig bírtam meginni.
A sütik és kávék nem túl jó minőségűek, ezen még van mit javítani.
Ami viszont pozitívumként kiemelendő, hogy egyre több a mentett cica itt, hála a tulajnak.
Megszokták az embereket, a forgalmat de nem szabad elfelejeteni, hogy itt macskák vannak, akik nem fogják parancsszóra produkálni magukat, így ha valaki erre számít az csalódhat.
Ezen a téren van mit tanulni Japántól, ahol az emberek ezekbe a cicás kávézókba azért ülnek be, hogy élvezzék a titokzatos kis lények társaságát, nem pedig azért, hogy követelőzve húzogassák a végtagjaikat egy-egy cicás szelfi kedvéért.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló

Cat Café - Révay utca további értékelései

2024.04.07családjával
Barátságos kis kávézó 13 kedves és gigantikus cicával. Az étlap nem olyan gazdag de nagyon finom lepények vannak és a cicákkal sokáig el lehet lenni. Kicsit drága az átlag árakhoz képest. A cicák szeretik a simogatást, nagyon barátságosak! Az eladók is nagyon kedvesek, csak a pincér kicsit...
2024.03.27gyerekekkel
A párom szerint a mai napban csak az volt a biztos, hogy felkelünk. Talán még az is, hogy kimozdulunk. De, ami utána következett... már minden: spontán. És mi élveztük ezt a kötetlenséget, hogy csak megyünk az orrunk után, éppen, amerre jól esik. Nincsenek tervek, csak sodródás. A város még...
2024.01.21barátokkal
Tökéletes hely egy kis beszélgetésre ebben a rohanó világban! A dolgozók kedvesek, a bársonytalpúak csoda szépek, kellemes kis hangulatos hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki szereti a cicusokat!
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel