Cat Café - Révay utca Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Cat Café - Révay utca Budapest vélemények

2024. március 27.gyerekekkel járt itt
A párom szerint a mai napban csak az volt a biztos, hogy felkelünk. Talán még az is, hogy kimozdulunk. De, ami utána következett. . . már minden: spontán. És mi élveztük ezt a kötetlenséget, hogy csak megyünk az orrunk után, éppen, amerre jól esik. Nincsenek tervek, csak sodródás. A város még imitt-amott karácsonyi hangulatban, csodás kirakatokkal idézi decembert.
Kiváló 2024. január 21.barátokkal járt itt
Tökéletes hely egy kis beszélgetésre ebben a rohanó világban!
A dolgozók kedvesek, a bársonytalpúak csoda szépek, kellemes kis hangulatos hely.
Mindenkinek csak ajánlani tudom aki szereti a cicusokat!
Kiváló 2022. április 24.gyerekekkel járt itt
Jártam már itt 2015-ben, most visszatértem a gyerekekkel. A hely, ahogy a neve is mutatja, arról híres, hogy itt igazi élő cicáknál vendégeskedhetünk. Jelenleg 13 cica él itt, többségük menhelyi, mentett, befogadott, "örökölt" cica. Házicica, perzsa, Maine Coon, brit kék fajták is előfordulnak, cirmos, foltos, fekete, szürke, vörös színekben.
Cat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Külső képCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Étlap/itallapCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Nagyon szépek a macskák és uralják a helyet, ez csak jó a macskafunoknak. Kedvesek a dolgozók, először megismertetik a házirendet. Alvó cicában csak gyönyörködjünk :) Sajna a kávé méregdrága volt es nem jó, olyan "benzinkutas". Fenn kell tartani a cicákat érthető, de jobb lenne egy korrektebb ár-érték arány.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2019. december 30.gyerekekkel járt itt
Szülinapi "ajándék" volt, előre asztalt foglalva érkeztünk. Az utcán a dermesztő hidegben többen is ácsorogtak helyekre várva, de ezt mi szerencsére így megúsztuk. Bent kellemes meleg volt, kedves kiszolgálás, de cicák csak elvétve voltak láthatóak. Többen aludtak a magasan lévő fekhelyeken, mindössze 3-4 cica volt elérhető közelségben. Emiatt kicsit csalódottan távoztunk.
2017. július 19.családjával járt itt
Nagy és kényelmes kávézó tele macskákkal (szám szerint 13 cica várt minket). Az italok elég borsos áron vannak, de itt nem is ez a lényeg. Érdemes elkerülni a tumultust, mert ez nagyon lerontja az élvezetet. A sok ember tülekedve kergeti a macskákat, akik elbújnak, a szerencsétlen kiszolgálók pedig a hajukat tépik. Bevallom pozitívan csalódtam, nagyon barátságos hely.
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
A hely nagyon barátságos, hangulatos. A cicák jó fejek. A felszolgálók kedvesek, mosolygósak.
2017. január 23.egyedül járt itt
A Cat café egy abszolút egyedi hely, mely a macskabarátokra épít. Úgy vélik, hogy aki a macskát szereti, rossz ember nem lehet. Bizonyára így van. Jómagam nem rajongok a macskákért, önző, öntörvényű háziállatoknak tartom őket. Volt macskám évekig, tudom miről beszélek.
Cat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Étlap/itallapCat Café - Révay utca Budapest - Étlap/itallapCat Café - Révay utca Budapest - Étlap/itallapCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
A Cat Café egy "fekete-fehér" fehér hely; aki szereti a cicákat feltartóztathatatlanul robog ide, aki nem, azt hat lóval sem lehet majd bevontatni. Én az első csapatot erősítem, így már többször is cicáztam itt. A Révay utcában, könnyen megközelíthető helyen van ezért ajánlott előre asztalt foglalni, ha nem szeretnénk a "telt ház" táblával szemezve az utcán várkozni.
2015. december 12.egyedül járt itt
A Bajcsy-Andrássy kereszteződéstől pár méterre található ez a cica-paradicsom. Nem tudom, kinek a korszakalkotó ötlete lehetett, hogy egy kávézót azzal tegyenek egyedivé és különlegessé, hogy egy csomó cica is hozzátartozik a "berendezéshez", de egyértelműen úgy tűnik, hogy a koncepció működik, vagy legalábbis vendégcsalogató az elgondolás.