Cicavilág 3 szinten

Cat Café - Révay utca BudapestCat Café - Révay utca Budapest a térképen

Kiváló 2022. áprilisban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. április 24.
Jártam már itt 2015-ben, most visszatértem a gyerekekkel. A hely, ahogy a neve is mutatja, arról híres, hogy itt igazi élő cicáknál vendégeskedhetünk. Jelenleg 13 cica él itt, többségük menhelyi, mentett, befogadott, "örökölt" cica. Házicica, perzsa, Maine Coon, brit kék fajták is előfordulnak, cirmos, foltos, fekete, szürke, vörös színekben. 3 szinten övék ez a kis birodalom, ahová beengednek unott arccal embereket is, csak hogy kényeztessék őket, persze csak, ha a cicáknak is van hozzá kedvük.
A földszinten két teremben, illetve a galériaszinten vannak asztalok, ahol leülhetünk, a helyek egy része raklap-pamlagos. Sokféle cicajáték, mászóka, állvány, polc, fészek van, ahol elpihenhetnek, de a radiátorok is kedvelt pihenőhelyeik. A legfiatalabb macska 2 éves, a legidősebbek 10 évesek.
Hétvégén feltétlenül érdemes előre asztalt foglalni, amit interneten és telefonon is megtehetünk, ugyanis ilyenkor folyamatosan telt házzal mennek, és jó páran álltak sorba a bejárat előtt az ajtóban, még esőben is, arra várva, hogy felszabaduljon egy-egy hely, Nincs időlimit, aki már bejutott, az addig marad, amíg csak szeretne.
A mi asztalunk a földszinten az első teremben volt. A rendeléseket az asztaloknál vették fel a fiatal pincérlányok, akik maguk is igazi macskaimádók. Gondolom, ez szakmai előfeltétel is itt.
Az itallapon bor, koktélok, némi rövidital is szerepel, de mi alkoholmentesek maradtunk. Kókuszos forró csokit, koffeinmentes csokoládés jeges kávét (1290 Ft), Cat cappuccinót (a tejhabon cica lábnyomokkal), cappuccinót (a tejhabon cicafejjel) (990 Ft) kértünk, valamint 4 féle süteményt is kóstoltunk. A koffeinmentes kávé +200 Ft feláras. Diós répatortát, gesztenyés-meggyes tortácskát, pisztáciás mentes sajttortát, Bounty kókuszos-csokis süteményt. 1190 Ft a sütik egységára, ami nem kevés, és annyira nem voltunk elájulva a sütiktől. Mondhatni, hogy ízek alapján az újhullámos vonalat képviselik, de nem volt átütő, talán a gesztenyés volt a legjobb, a többi jobban nézett ki, mint amilyen volt az íze. Még egy málnás limonádét is kértünk, a 3 dl-es 990 Ft volt, feldíszítve kis befőttesüveg formájú bögrében.
Az ételek és az italok is túlárazottak, így fizeti meg a vendég a cicák ellátását, etetését, ápolását.
Kötelező szervizdíj viszont nincs.
A mosdók a pinceszinten találhatóak, illetve itt van a cicák elvonulós "zárt területe" is, ahová a vendégek már nem mehetnek be. A különleges élmény nekünk megérte az 5 pontot, sok fotót készítettünk és sok cicát tudtunk simizni, dédelgetni.
Pongó, Pötyi, O'Mara, Mortimer, Flora, Szutyok, Mirtill, Aslan, Jozskó, Mirr-Murr, Figaro, Mini, Nermal - nagyon cukik vagytok, éljetek sokáig!
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Cat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Étlap/itallapCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - Külső kép

Cat Café - Révay utca további értékelései

2024.04.07családjával
Barátságos kis kávézó 13 kedves és gigantikus cicával. Az étlap nem olyan gazdag de nagyon finom lepények vannak és a cicákkal sokáig el lehet lenni. Kicsit drága az átlag árakhoz képest. A cicák szeretik a simogatást, nagyon barátságosak! Az eladók is nagyon kedvesek, csak a pincér kicsit...
2024.03.27gyerekekkel
A párom szerint a mai napban csak az volt a biztos, hogy felkelünk. Talán még az is, hogy kimozdulunk. De, ami utána következett... már minden: spontán. És mi élveztük ezt a kötetlenséget, hogy csak megyünk az orrunk után, éppen, amerre jól esik. Nincsenek tervek, csak sodródás. A város még...
2024.01.21barátokkal
Tökéletes hely egy kis beszélgetésre ebben a rohanó világban! A dolgozók kedvesek, a bársonytalpúak csoda szépek, kellemes kis hangulatos hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki szereti a cicusokat!
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció