Alföldi túristák Budapesten

Cat Café - Révay utca BudapestCat Café - Révay utca Budapest a térképen

2024. januárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2024. március 27.
A párom szerint a mai napban csak az volt a biztos, hogy felkelünk. Talán még az is, hogy kimozdulunk.
De, ami utána következett... már minden: spontán. És mi élveztük ezt a kötetlenséget, hogy csak megyünk az orrunk után, éppen, amerre jól esik. Nincsenek tervek, csak sodródás.
A város még imitt-amott karácsonyi hangulatban, csodás kirakatokkal idézi decembert.
De haladunk, először is: Kolodko szobrok nyomában, kezdjük: Nyugati téri Skála Kópé. Nosztalgia gépezet erősen bekapcsol:
A fiam: -Nézd, Anya. Van neki szíve.
Anya: -Igen, mert ez egy régi reklámfigura anyáék gyerekkorából. Mindig azt mondogatta: Skála Kópé.Szívem a vásárlóké.
Aztán Cat Cafe Budapest, cicaimádóknak erősen ajánlott. Már a bejáratnál welcome cica alszik édesen. Puha-bunda földi mennyország
A Deák téren bámuljuk az Óriáskereket. Nem is tudjuk megállni, ki kell próbálni. 5 kör alatt a város felett:felejthetetlen látvány+élmény, kár lett volna kihagyni!
További Kolodko szobrokat keresgélünk: a volt Brit Nagykövetségen Mr. Bean maciját, aztán Breki, balta, végül a Hold utcában Holdjáró.
Közben idegenként járunk sosem látott pesti utcákon és tereken: lenyűgöző utcák, házsorok.
Ebben a szép, napos időben turisták voltunk: Budapesten.
Cat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - Egyéb

Cat Café - Révay utca további értékelései

2024.04.07családjával
Barátságos kis kávézó 13 kedves és gigantikus cicával. Az étlap nem olyan gazdag de nagyon finom lepények vannak és a cicákkal sokáig el lehet lenni. Kicsit drága az átlag árakhoz képest. A cicák szeretik a simogatást, nagyon barátságosak! Az eladók is nagyon kedvesek, csak a pincér kicsit...
2024.01.21barátokkal
Tökéletes hely egy kis beszélgetésre ebben a rohanó világban! A dolgozók kedvesek, a bársonytalpúak csoda szépek, kellemes kis hangulatos hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki szereti a cicusokat!
2022.04.24gyerekekkel
Jártam már itt 2015-ben, most visszatértem a gyerekekkel. A hely, ahogy a neve is mutatja, arról híres, hogy itt igazi élő cicáknál vendégeskedhetünk. Jelenleg 13 cica él itt, többségük menhelyi, mentett, befogadott, "örökölt" cica. Házicica, perzsa, Maine Coon, brit kék fajták is előfordulnak,...
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?