Hüllők a falon

Cayman Étterem & Pizzéria BudapestCayman Étterem & Pizzéria Budapest a térképen

2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 22.
Angyalföld forgalmas részén, a Béke tér és a Nyírő Gyula Kórház szomszédságában található étterem, néhány évvel ezelőtt épület lakóparki épület utcaszintjén. Az étteremnek körbekerített, napfénytetős külső terasza is van, amely a jelentős autós forgalom miatt kissé zajos.
A benti rész kellemes, mediterrán hangulatú, fiatalos, szellős. Nincs túltolva a dekoráció. LCD tévé megy a falon, nem tudni, kinek, teljesen le volt némítva. Cserébe elég hangos, mostanság divatos "limonádé" zene szólt, nekem az sem hiányzott.
Reggel 8.30-tól vannak nyitva, a reggeli ételek között többféle melegszendvics (850 Ft), melyet toastkenyérből készítenek grillezve, salátával tálalva, valamint egyénileg összeállítható tojásételek szerepelnek (kb. 1000 Ft-ra jön ki egy 3 tojásos rántotta vagy omlett 2 feltéttel). Ízléses, igényes a tálalás.
A normál étlapon a pizzák dominálnak, melyeket 2 méretben készítenek, többféle hamburger, majd vegyesen magyaros, nemzetközi és mediterrán - olasz/görög - vonalas ételek is, eget rengető meglepetések és kreativitás nélkül. Ahhoz képest, hogy inkább külvárosias már ez a környék, az árak inkább középkategóriásak.
Egy melegszendvics és egy cappuccino borravaló nélkül 1410 Ft-ba került.
Cayman Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italCayman Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képCayman Étterem & Pizzéria Budapest - Külső kép

Cayman Étterem & Pizzéria további értékelései

2024.03.27a párjával
Nagyon finom ételek,hatalmas választék!Hangulatos étterem! Kedves,udvarias a személyzet!Csak ajánlani tudom mindenkinek!Aki erre jár,mindenképpen próbálja ki!
2023.08.30a párjával
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás rendben, a felszolgálók profik, kézségesek. Nekünk bejött, ajánlom mindenkinek.
2023.06.28egyedül
Vannak itt szerethető meg nem olyan nagyon boldog dolgok is. A Béke téren leszálltam a villamosról, kutattam valami étterem után, aztán a telefon ezt mutatta. Pár méter a Lehel úton, tényleg. Nem valami előkelő környék, olyan félig-meddig átépült Angyalföld éppen. Vannak itt új irodaházak is, meg...
Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás