Cayman Étterem & Pizzéria Budapest
1135 Budapest, Lehel u. 70.

Cayman Étterem & Pizzéria Budapest a térképen

Cayman Étterem & Pizzéria Budapest értékelése:

étterem, pizzéria

Cayman Étterem & Pizzéria Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Cayman Étterem & Pizzéria Budapest vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
egy meleg nyári estén jártunk itt, 4 felnött. , elsö látogatásunk ebben az étteremben. A teraszon kaptunk helyet, vállalva a közeli utcai zajt. A kiszolgáló az italok felszolgálása után "elfelejtett" bennünket, majd jó idö után jött, meglepetéssel hogy még nem vette fel a vacsorarendelésünket. Hárman elégedettek voltunk a felszolgált ételekkel, füszerezéssel.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Kívülről hangulatos jó hírű étterem, mely rejt pár apró de kellemetlen hibát. Az kiülős terasz nagyon jó, leszámítva a 2 méterre lézengő drogos csöveseket és a hatalmas zajt. (elnézést kérek) A kiszolgálókon látszik, hogy megválogatják kikkel kedvesek és kikkel nem. Többször is jártunk itt ez állandó tapasztalat. Az ételek minőségével nincs gond.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22.
Angyalföld forgalmas részén, a Béke tér és a Nyírő Gyula Kórház szomszédságában található étterem, néhány évvel ezelőtt épület lakóparki épület utcaszintjén. Az étteremnek körbekerített, napfénytetős külső terasza is van, amely a jelentős autós forgalom miatt kissé zajos. A benti rész kellemes, mediterrán hangulatú, fiatalos, szellős.

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőmmel már 2 alkalommal jártunk ebben az étteremben, mely egy lakópark aljában található, késő tavasszal ill. nyáron pedig nyitott nagyon hangulatos terasszal várja vendégeit. Az ételek ár-érték arányát átlagosnak mondanám, azonban a házi limonádé ára igen csak meglepett. Megjegyezném az itallapon sem találtam az árát, elképzelhető, hogy valamelyik alkoholmentes koktélt árusították limonádéként.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 6.
Néhány alakalommal jártunk itt ebédelni a párommal. Nagyon kellemes kis hely, új építésű lakótömb aljában helyezkedik el, a berendezése is fiatalos. Az egyik végében kényelmes fotelek vannak, ahová az ember beülhet a barátaival egy kávéra, italra beszélgetni, nyáron kiülési lehetőség is van az étterem előtti téren.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.321 - 28.445,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.09.30.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.015,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.568 - 23.107,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.

Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness Harmónia (min. 2 éj)

Cayman Étterem & Pizzéria BudapestX