Champoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest

4,4
koktél bár, söröző, bár
Champoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest
Champoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac BudapestChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Champoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest vélemények

Kiváló 2019. május 21.gyerekekkel járt itt
A Champoint Bíró Lajos egysége, akinek immár, ha jól számolom, négy üzlete is van a Hold utcai vásárcsarnokban. Ez elvben egy nagyon laza pezsgőző. Meg valójában is az. Amikor osztrigáról kérdeztem a pultost, mondta, hogy hoznak seperc alatt a szomszédból, de végül egy szendvics mellett döntöttünk.
Champoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Külső képChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - BelsőChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Étlap/itallapChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Étlap/itallapChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - BelsőChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
2019. március 20., kollégákkal járt itt
Bíró Lajos mesterséf már elég jól "belakta" magát a Hold utcai Belvárosi Piacra, az emeleten lévő rántott húsos Séf utcája és a szintén húsközpontú Buja Disznók útán a földszinten egy pezsgős helyet nyitott 2018. decemberében.
Champoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Külső képChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - BelsőChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Étlap/itallapChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Étlap/itallapChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Külső képChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Külső képChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Külső képChampoint 4 Monkeys - Belvárosi Piac Budapest - Külső kép