Cherubino Espresso Bar Budapest

Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Cherubino Espresso Bar Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 1.egyedül járt itt
Erről az újlipótvárosi kávézóról írtam már korábban egy nem éppen pozitív értékelést. De minden hely és mindenki megérdemel egy újabb esélyt, és milyen jó döntés volt ez! A vendégeket egy kedves lány szolgálta ki, mosolygós, szolid, szimpatikus. Ittam egy korrekt eszpresszót (550 Ft+50 Ft a tej), egy kis üveg Colát (550 Ft/2 dl), és ettem egy nagyon finom mandulás sütikét (550 Ft).
Cherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - EgyébCherubino Espresso Bar Budapest - BelsőCherubino Espresso Bar Budapest - BelsőCherubino Espresso Bar Budapest - Külső képCherubino Espresso Bar Budapest - Külső képCherubino Espresso Bar Budapest - BelsőCherubino Espresso Bar Budapest - BelsőCherubino Espresso Bar Budapest - Külső képCherubino Espresso Bar Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. június 9.a párjával járt itt
A felszolgált Caffe L'antico kávėból főzött presszó kávé nagyon ízlett. Úgyszintén a frissen sütött croissant is. Nekem nagyon kellemes tapasztalatom volt a baristával: kedves, udvarias, ahogy az ember elvárja. Ha erre járok, biztos máskor is betérek egy finom kávéra!
Másnak is ajánlom ezt a barátságos helyet!!!
Gyenge 2019. június 9.egyedül járt itt
Újlipótváros csendes, a Körúttól távolabb eső részén található ez a kis kávézó, a rendőrség mögött, a gyermekrendelő közelében. Bár egy tízemeletes panelház alsó szintjén alakították ki, de egyáltalán nincs "paneles" érzése az embernek. A kávézó előtt kialakított kiülős terasz mindig árnyékot kap, lombos fák veszik körül.