Ciao Bella Budapest

Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Ciao Bella Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2019. október 5.egyedül járt itt
Idén nyáron megnyitott olasz ételekre és leginkább külföldi turistákra specializálódott étterem a Zsinagóga közelében, a Dob utca elején. Abszolút nem ide indultam, viszont ügyintézés közben észrevettem, hogy ez valami új hely, korábban valami más működött itt, persze szintén vendéglátó hely, talán szintén valami bisztró vagy kávézó.
Ciao Bella Budapest - Étel/italCiao Bella Budapest - Étlap/itallapCiao Bella Budapest - Étlap/itallapCiao Bella Budapest - Étlap/itallapCiao Bella Budapest - BelsőCiao Bella Budapest - BelsőCiao Bella Budapest - Külső képCiao Bella Budapest - Külső képCiao Bella Budapest - BelsőCiao Bella Budapest - BelsőCiao Bella Budapest - Étel/italCiao Bella Budapest - Étlap/itallap