Korrekt ízek és árak

Cinema Sushi Bár BudapestCinema Sushi Bár Budapest a térképen

2018. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. május 28.
A cégtáblát megpillantva először azt hittem, a Corvin Mozi melletti Cinema Presszót alakították át Sushi bárrá. Aztán láttam, hogy a régi, teraszos kávézó, söröző helyén most három külön egység működik. Talán az egeket verdeső bérleti díj az oka, vagy ki tudja, miért szabdalták így fel. Egy kis szelet jutott a Sushi Bárnak, még kisebb egy kebabosnak, egy nagyobbacska pedig a stílusosan Filmszakadás nevű pubnak. Én csak a szusizót akartam kipróbálni, a kirakaton lévő képes étlap alapján megfelelőnek láttam a választékot és az árakat.
A helyiségben csak pár asztal van, és két falon bárpult, összesen hét székkel. Rajtam kívül csak egyetlen vendég volt szombat dél körül, és egy leányka, valószínűleg a tulajdonosé, itt írta a leckéjét. :)
Nem könnyű hangulatossá tenni egy ilyen apró helyiséget, a falakat díszíti néhány "japános" dekoráció, lampion, ernyő.
Végül mégsem szusit ettem, mert Dumpling is volt az étlapon, méghozzá sertéshúsos, káposztás, ami a kedvencem ebben a műfajban. 10 db egy adag, pont elég. Az alját kicsit lepirították, és ecetes mártogatóst adtak hozzá, ahogy illik. Finom volt. Előtte ettem egy Miso leves tofu szeletekkel és gombával, szerintem ez már a magyar közönségnek szól. Legalábbis még soha, sehol sem láttam Miso levesben csiperkét, más gombát se nagyon. De nem volt rossz.
Biztosan jövök máskor is, a szusik és a tészták is jól néznek ki, és az áruk is reális.
Hangulat:Átlagos
Cinema Sushi Bár Budapest - Külső képCinema Sushi Bár Budapest - Külső képCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - Étel/italCinema Sushi Bár Budapest - Étel/italCinema Sushi Bár Budapest - Étel/ital

Cinema Sushi Bár további értékelései

2019.04.06egyedül
Az egyik barátnőm javasolta ezt a sushi-zó helyet, illetve itt is elég jó véleményt olvastam róla. A Corvin Mozi bejáratával szemben egy kis büfé, kb. 15 ülőhellyel. Az alkalmazottak: egy kínai férfi (a "séf"), egy kínai nő, aki a vendégtérben, a vendégeknek végig hátat fordítva hangosan kínai...
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás