Cinema Sushi Bár Budapest

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
54.910 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

Cinema Sushi Bár Budapest vélemények

Gyenge 2019. április 6.egyedül járt itt
Az egyik barátnőm javasolta ezt a sushi-zó helyet, illetve itt is elég jó véleményt olvastam róla. A Corvin Mozi bejáratával szemben egy kis büfé, kb. 15 ülőhellyel. Az alkalmazottak: egy kínai férfi (a "séf"), egy kínai nő, aki a vendégtérben, a vendégeknek végig hátat fordítva hangosan kínai műsort nézett a telefonján, valamint egy "mindenes" magyar lány.
Cinema Sushi Bár Budapest - Külső képCinema Sushi Bár Budapest - Étel/italCinema Sushi Bár Budapest - Étel/italCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapCinema Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapCinema Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapCinema Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapCinema Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapCinema Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapCinema Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - Külső képCinema Sushi Bár Budapest - Külső képCinema Sushi Bár Budapest - Külső képCinema Sushi Bár Budapest - Külső kép
2018. május 28.egyedül járt itt
A cégtáblát megpillantva először azt hittem, a Corvin Mozi melletti Cinema Presszót alakították át Sushi bárrá. Aztán láttam, hogy a régi, teraszos kávézó, söröző helyén most három külön egység működik. Talán az egeket verdeső bérleti díj az oka, vagy ki tudja, miért szabdalták így fel.
Cinema Sushi Bár Budapest - Külső képCinema Sushi Bár Budapest - Étel/italCinema Sushi Bár Budapest - Étel/italCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - BelsőCinema Sushi Bár Budapest - Külső képCinema Sushi Bár Budapest - Étel/ital