Csinos fagyikelyhek

Cloud 9 Ice Cream Desserts BudapestCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest a térképen

Kiváló 2019. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 10.
Különleges fagylalt-alapú desszertek az 5. kerületben, a Banknegyedben. Újhullámos kávézó, jószolgálati kávézó, csokis eperbonbonok után egy újabb trendi újdonság bukkant fel az Arany János utcában.
Felső prémium kategóriába pozicionált desszertcsodákat lehet itt kapni. A kis tégelyekben szemre kb. 2 gombócnyi fagyi - feketeribizli, eper, csoki, málna, pekándió, passiógyümölcs - díszítve, felturbózva kicsinosítva ezzel-azzal, apró habcsókkal, morzsával, sütikockával, csokicseppekkel.
Én egy feketeribizliset választottam, aminek a tetején mákos piskótakockák és hófehér habgömbök voltak.
Árban húzós ez a kényeztetés 1000-1200 Ft-ba kerül 1-1 tálka. Egyedi ízkombinációkra nincs lehetőség, ezek a kreációk már előre el vannak készítve fixen. Szemre nagyon mutatósak, amellett valóban finomak is.
A hely egyszerű, letisztult, kicsit steril, patyolat-tiszta, a törtfehér az uralkodó színárnyalat. Helyben is le lehet ülni, van 1-2 asztal, de lehet elvitelre is kérni.
Cloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - BelsőCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étlap/itallapCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Külső kép

Cloud 9 Ice Cream Desserts további értékelései

2021.12.28egyedül
Írtam már értékelést erről a különleges fagyizóról, de frissítem a tapasztalataimat. Illetve egyúttal visszajelzés, hogy még mindig működnek, bár a pandémia alatt zárva tartottak. Előre kigondolt, összeállított fagylalt kehely kompozíciókat készítenek, talán vagy 7-8 félét. Korábban valamivel...
2021.07.08egyedül
Az Arany Jáns utcában nemrég figyeltem fel erre a főleg fagylaltkelyheket árusító kávézóra. Előre elkészített kelyhek közül lehet választani, az általam választott cukormentes kehely két féle fagyit - málnát és csokoládét - tartalmazott, különböző dolgokkal csoki és keksz darabokkal felturbózva....
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban