Cloud 9 Ice Cream Desserts Budapest

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Cloud 9 Ice Cream Desserts Budapest vélemények

Kiváló 2021. december 28.egyedül járt itt
Írtam már értékelést erről a különleges fagyizóról, de frissítem a tapasztalataimat. Illetve egyúttal visszajelzés, hogy még mindig működnek, bár a pandémia alatt zárva tartottak. Előre kigondolt, összeállított fagylalt kehely kompozíciókat készítenek, talán vagy 7-8 félét. Korábban valamivel szélesebb volt a repertoár, emlékeim szerint.
Cloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Külső képCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étlap/itallapCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Belső
2021. július 8.egyedül járt itt
Az Arany Jáns utcában nemrég figyeltem fel erre a főleg fagylaltkelyheket árusító kávézóra. Előre elkészített kelyhek közül lehet választani, az általam választott cukormentes kehely két féle fagyit - málnát és csokoládét - tartalmazott, különböző dolgokkal csoki és keksz darabokkal felturbózva.
Kiváló 2019. augusztus 10.egyedül járt itt
Különleges fagylalt-alapú desszertek az 5. kerületben, a Banknegyedben. Újhullámos kávézó, jószolgálati kávézó, csokis eperbonbonok után egy újabb trendi újdonság bukkant fel az Arany János utcában. Felső prémium kategóriába pozicionált desszertcsodákat lehet itt kapni. A kis tégelyekben szemre kb.