Felhőfagyi ismét

Cloud 9 Ice Cream Desserts BudapestCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest a térképen

Kiváló 2021. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. december 28.
Írtam már értékelést erről a különleges fagyizóról, de frissítem a tapasztalataimat. Illetve egyúttal visszajelzés, hogy még mindig működnek, bár a pandémia alatt zárva tartottak.
Előre kigondolt, összeállított fagylalt kehely kompozíciókat készítenek, talán vagy 7-8 félét. Korábban valamivel szélesebb volt a repertoár, emlékeim szerint.
Egy kis tégelyben szépen, csinosan elkészítve sorakoznak, azonnal fogyasztható. Mindez 980 Ft-ba kerül. Hogy pontosan hány dekagramm lehet a súlya, nem tudom, de szerintem kevesebb, mint 2 gombócnak felel meg.
A mostani választásom: mangó-kókusz, némi piskótával, a tetején egy mutatós kókusz rúddal.
Lehet helyben is enni 3 asztalkánál, de én elvitelre kértem, útközben elkanalaztam. Kaptam hozzá eldobható környezetbarát kanalat.
A kiszolgálás egykedvű volt, semmi lelkesedést nem mutatott az eladó hölgy, és igazából a kínálatot sem ismerte.
Még a belvárosi környezetben is drágának találom, ugyanakkor tény, hogy különleges és nagyon finom volt.
Kiszolgálás:Átlagos
Cloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - EgyébCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - BelsőCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étel/italCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Étlap/itallapCloud 9 Ice Cream Desserts Budapest - Külső kép

Cloud 9 Ice Cream Desserts további értékelései

2021.07.08egyedül
Az Arany Jáns utcában nemrég figyeltem fel erre a főleg fagylaltkelyheket árusító kávézóra. Előre elkészített kelyhek közül lehet választani, az általam választott cukormentes kehely két féle fagyit - málnát és csokoládét - tartalmazott, különböző dolgokkal csoki és keksz darabokkal felturbózva....
2019.08.10egyedül
Különleges fagylalt-alapú desszertek az 5. kerületben, a Banknegyedben. Újhullámos kávézó, jószolgálati kávézó, csokis eperbonbonok után egy újabb trendi újdonság bukkant fel az Arany János utcában. Felső prémium kategóriába pozicionált desszertcsodákat lehet itt kapni. A kis tégelyekben szemre...
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Karos Spa Zalakaros - Karácsony
Karácsony
12.23-27.
Hotel Karos Spa Zalakaros
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös