Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Colosseum Ristorante Pizzeria Budapest

3
3
értékelés
556. helyezett
a 4968 budapesti étterem közül
Hely jellege
étterem, pizzéria
Colosseum Ristorante Pizzeria Budapest
Colosseum Ristorante Pizzeria Budapest

3 vendég értékelése alapján

Kiváló
33%
0%
Átlagos
33%
Gyenge
33%
Szörnyű
0%
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3,3Hangulat
3,3Ár / érték
3,7Tisztaság
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval, fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd
94.590 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek
Hotel Napfény Zalakaros
68.572 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Royal Club Hotel Visegrád - Nyugdíjas ajánlat
Royal Club Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!

Colosseum Ristorante Pizzeria Budapest vélemények

Kiváló 2025. november 9.barátokkal járt itt
Nagyobb társaságnak kerestem helyet, a legjobb ajánlatot itt kaptam. Kedvesek, rugalmasak voltak. Minden a megbeszéltek szerint történt. Az ételek is finomak voltak. Nagyon jól éreztük magunkat.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
60
403
58
821
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 91 városban járt márFelfedező - 105 helyen első értékelőNépszerű író - 988 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 31.a párjával járt itt
Legutóbb tavasszal, áprilisban ettünk egy fagylaltot a pizzériában. Sokszor elsétáltunk előtte, a választéka elég kommersz, az árak Váci utcaiak, így a fagylaltnál maradtunk máskor is, azt is azért választottuk, mert máshol a tavaszra tekintettel még nem volt fagyi. A fagylalt szép küllemű, hívogató, az ára sem tűnik soknak, 20 Ft egy gombóc.
2Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
184
6040
984
113400
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 272 városban járt márFelfedező - 3995 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 113400 feltöltött kép
Gyenge 2017. augusztus 30.egyedül járt itt
A Váci utca azon éttermei közé tartozik, amelyiket biztosan nem ajánlanám külföldi ismerőseimnek. A magyaroknak - még ha nem budapestiek, hanem vidékiek - eszükbe sem jutna ide bemenni, sajnos jó pár ilyen stílusú, óvatlan külföldi turistákra specializálódott étterem működik, főleg a frekventált belvárosi részeken.
2Ételek / Italok
2Kiszolgálás
1Hangulat
2Ár / érték arány
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Colosseum Ristorante Pizzeria Budapest - BelsőColosseum Ristorante Pizzeria Budapest - Külső kép
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.