1173. helyezett

3Kiszolgálás
2Hangulat
4Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
104.328 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Cortesi - Allee Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 745 városban járt márFelfedező - 2398 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 46634 feltöltött kép
Átlagos 2023. november 20.egyedül járt itt
Ez csak amolyan érdeklődés, kíváncsiság. . . az Allee-ban is változnak a vendéglátóipari egységek, régiek süllyednek el, újakat vet partra a víz, most van ez az éppen terjeszkedő Cortesi ott is. Szép nagyok a képviselőfánkok, csábítóak a színek a kirakatban, de amúgy ki szeretne oda kiülni a vásárlók forgatagában a tér közepére?
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Cortesi - Allee Budapest - Étel/italCortesi - Allee Budapest - Étel/italCortesi - Allee Budapest - Étel/italCortesi - Allee Budapest - Külső kép
Még több kép (1 db) >>