Costa Coffee - Árkád Budapest

Vital wellness
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Costa Coffee - Árkád Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2017. augusztus 5.barátokkal járt itt
Az Árkád bejáratánál osztogattak szórólapot, amellyel 1+1 Latte akciót lehet igénybe venni, azaz egy áráért kettőt adnak. Nem tudtam, hogy mi lehet az oka az akciónak, de aztán kiderült, hogy az Árkádban most újonnan nyitottak július végén, és ez már a 23. kávézójuk Magyarországon.
Costa Coffee - Árkád Budapest - BelsőCosta Coffee - Árkád Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 27.egyedül járt itt
Mivel rég jártam Costa Coffee-ban (sajnos a közelünkben nem volt eddig), nagyon megörültem, hogy az Árkádban is nyílt egy. A nyári melegre való tekintettel hideg italt fogyasztottam, ami a Kit Kat csokiról kapta a nevét. Nagyon jó ízű, krémes volt, apró kekszdarabkákkal. 3 dl 1290 Ft- ba került (ez a legkisebb adag), ami szerintem egy kicsit drága, de tény, hogy nagyon finom.
Costa Coffee - Árkád Budapest - BelsőCosta Coffee - Árkád Budapest - BelsőCosta Coffee - Árkád Budapest - BelsőCosta Coffee - Árkád Budapest - Étel/ital