Meggyes beugró

Craft Head - Brewpub & Bistro BudapestCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest a térképen

Kiváló 2022. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. március 19.
A forgalmas Rákóczi úton, kb. félúton a Blaha Lujza tér és az Astoria között a korábbi Neked Csak Dezső, illetve még előtte már a nevére sem emlékszem vendáglátóhelyen Craft Head néven folytatják tovább. Nekem ez a mostani társaság volt a legszimpatikusabb. A beltér beosztása nem változott, hosszú L alakú pult, mindkét oldalon asztalok, kisebb-nagyobb társaságok részére. Asztalfoglalás hétvégére, estére erősen ajánlott!
20 sörcsapon jóféle craft sörök, további számtalan üveges és dobozos sör, az egyéb alkoholokat már nem is említem, azokban nem merültem el. De tudom, hogy whisky, gin, rum és koktél vonalon is erős a felhozatal.
Igazából egész máshová indultam, csak túlságosan korán érkeztem volna meg a közeli találkahelyre, emiatt ugrottam be még ide is, de csak egy italra. Ezt el is mondtam az érkezéskor az ajtóban fogadó pincérnek, de ennek ellenére kedvesen, készségesen fogadtak, segítettek a választásban, több asztalt is felajánlottak.
Rohozec cseh meggyes lager sörét választottam, ez elég lágy, csajos, az alkohol százaléka is alacsony (3,9%), éppen ilyesmire vágytam. A sörfőzde nem volt számomra ismerős, mondjuk, nem is vagyok guru a témában.
Árban elég kedvezőnek mondanám, 550 Ft volt a 2 dl (de többet kaptam mennyiségre), plusz 12% szervizdíj, de így együtt is csak kicsivel 600 Ft felett fizettem.
Bisztrós vagány ételeket kínálnak, az előtételek közül a velőscsontot emelném ki, amit Waldorf salátával és tormahabbal kínálnak, a főételek közül pedig a szarvast vadasan szalvétagombóccal, de steak-et is tartanak az étlapon. Egyértelműen ajánlott hely!
Hangulat:Kiváló
Craft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - EgyébCraft Head - Brewpub & Bistro Budapest - Egyéb

Craft Head - Brewpub & Bistro további értékelései

2023.04.24barátokkal
De hogyan kerülsz ide? Volt ez a hely már mindenféle az idők során, most sem célzottan ide készültünk, de az Erkel Színházban volt szombat este a Virsky ukrán néptáncegyüttes, megdöbbentően élvezetes előadás, azután ismerősökkel találkoztunk ott a helyszínen, a nagy örömből rögtön adódott, hogy...
2023.01.26barátokkal
Neked csak Dezső által kiképezett, kiváló adottságú Rákóczi úti ingatlant a járvány után egy új csapat vette ki, akik Craft Head néven folytatják, megőrizve a korábbi profilt. Sört főznek, s persze csapolnak, korrekt konyhát működtetnek. A beltér alaphangulata nem változott: az L betűt formázó...
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon