Csang Úr Gyorsétterem Budapest

Hotel Vital Zalakaros

Csang Úr Gyorsétterem Budapest vélemények

2082
Átlagos 2023. október 17.egyedül járt itt
Hát persze, csak elmentem megint Csang úrhoz, nem járhat az ember mindig oda, ahová minden nap jár, mert akkor szigetre költözik. De azzal a tudattal mentem, hogy ez egy ilyen kiskoszos. Úgy pont az, itt megállt az idő, csak a két kiscsaj lett új a régi díszletben, de viszont magyarul tudó leánykák voltak.
Csang Úr Gyorsétterem Budapest - Külső képCsang Úr Gyorsétterem Budapest - BelsőCsang Úr Gyorsétterem Budapest - EgyébCsang Úr Gyorsétterem Budapest - EgyébCsang Úr Gyorsétterem Budapest - Étel/italCsang Úr Gyorsétterem Budapest - EgyébCsang Úr Gyorsétterem Budapest - Étel/italCsang Úr Gyorsétterem Budapest - Étel/italCsang Úr Gyorsétterem Budapest - Étel/italCsang Úr Gyorsétterem Budapest - EgyébCsang Úr Gyorsétterem Budapest - BelsőCsang Úr Gyorsétterem Budapest - Étel/italCsang Úr Gyorsétterem Budapest - Belső
2082
Átlagos 2020. szeptember 28.egyedül járt itt
Csang úr gyorséttermét csak méterek választják el két másik étteremtől egy XI. kerületi mellékutcában. Hogyan tudja felvenni a versenyt Csang úr a másik kettővel? Hogy sokkal, de sokkal olcsóbb. Ma ettem egy púpozott tányér tésztát csirkemájjal, külön savanyúsággal, meg még egy üveg tea is mellé, és ez nem menü volt, hanem csak egy ebéd, és fizettem érte 1750 forintot.