Culinaris Hegyvidék Budapest

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Szilveszter
Szilveszter
12.29-01.01.
Oxigén Family Hotel Noszvaj
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
2024.06.14-ig
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Culinaris Hegyvidék Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Kiváló 2024. május 11.a párjával járt itt
A Culinaris eluralta a Hegyvidék Üzletközpont földszintjét. Ügyes megoldás, hogy kitettek néhány asztalt, ahol megihatjuk, megehetjük azt amit vettünk. Így aztán ritka jó italokat ihatunk ritka jó áron, jómagam miután megkóstoltam az épp kínált két pezsgőt és saket, vettem 6 üveg minőségi sört, melyek közül egyet helyben megittam, hoztak hozzá üvegpoharat is.
Culinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - EgyébCulinaris Hegyvidék Budapest - Egyéb