CutiePie Budapest

Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
05.17-20.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

CutiePie Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2017. augusztus 6.egyedül járt itt
A Ferenc körúti cukrászda-szerűség a fekete fagylalttal lett ismert, a médiában is szerepeltek, amelyet a tulajdonos fiatalember kísérletezett ki kókuszhéj felhasználásával. Ezen kívül még 2 különleges fagyijuk van: matcha, azaz japán zöld tea és fehér csokoládé. Ezeket gépi krémfagyiként árusítja, egyszerre 2-2 íz kapható, egy adag 350 Ft, ami kb.
CutiePie Budapest - Étel/italCutiePie Budapest - Étel/italCutiePie Budapest - Étel/italCutiePie Budapest - Étel/italCutiePie Budapest - Étel/italCutiePie Budapest - Étlap/itallapCutiePie Budapest - BelsőCutiePie Budapest - BelsőCutiePie Budapest - EgyébCutiePie Budapest - Étel/italCutiePie Budapest - Étel/italCutiePie Budapest - BelsőCutiePie Budapest - Étlap/itallapCutiePie Budapest - BelsőCutiePie Budapest - Étlap/itallapCutiePie Budapest - Külső képCutiePie Budapest - Külső képCutiePie Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 14.gyerekekkel járt itt
A mostanában divatos fekete fagyi miatt látogattuk meg ezt a helyet, hogy tegyünk egy próbát a kóstolással. Nagyon kellemes fogadtatásban volt részünk, egy nagyon kedves, fiatal hölgy fogadott minket, olyan kedvességgel és barátságossággal, mintha régi ismerősök lennénk. Megrendeltük a fagyit és helyet foglaltunk, ő pedig kihozta a rendelésünket.
CutiePie Budapest - Külső képCutiePie Budapest - Étlap/itallapCutiePie Budapest - BelsőCutiePie Budapest - Étel/italCutiePie Budapest - Étel/ital