Dang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest

3,8
étterem, bisztró, levesező
Dang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest
Dang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca BudapestDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Dang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest vélemények

2016. január 11.a párjával járt itt
Egyik vasárnap este tértünk be az étterembe, miután egyik környékbeli sétánk során felfedeztük, hogy megnyílt. A berendezés meglehetősen csiricsáré, igénytelenség és összevisszaság uralja, amit tetézett a padlófűtés elromlása, így hidegben fogyatottuk a vacsorát. A tisztaságon is lehetne javítani, összesen egy koedukált illemhely van.
Dang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2015. november 14.családjával járt itt
A Dang Muoi hálózat újabb és újabb egységeket nyit. Legutóbb a Veress Pálné utcában, ahol korábban már több hely is tönkrement, érdekes módon azok is távolkeleti stílusban főztek. A Csillagánizst kifejezetten szerettük, de a Papírtigris (? ) is jó volt.
Dang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Külső képDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - EgyébDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Veres Pálné utca Budapest - Belső