Dani Kisvendéglő Budapest

2024.07.08-ig
Hotel Magistern Siófok

Dani Kisvendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 28.barátokkal járt itt
Hangulatos hely,nagyon finomak az ételek és bőséges adagot adnak! Bármit elkészitenek amit enni szeretnénk. Bőven megéri az árát! Elvitelre is van lehetőség. Barátokkal tértem be,halk kellemes zene mellett bőségesen megebédeltünk és italoztunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom ha egy kis kikapcsolodásra baráti beszélgetésre vágyik.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Gyenge 2016. április 25.egyedül járt itt
A Dani kisvendéglőben bő húsz éve jártam, egyszerű, korrekt házias ételeket kínált, tipikus kockás abroszos környezetben. Az azóta eltelt két évtizedben nem sokat változott a hely. A minap Hűvösvölgyben járva gondoltam betérek egy kávéra, illetve, ha netán van már konyha egy ilyen korai órában – a blokkon 8 óra 14 perc szerepel – akkor eszem egy pacalpörköltet.
Dani Kisvendéglő Budapest - BelsőDani Kisvendéglő Budapest - BelsőDani Kisvendéglő Budapest - EgyébDani Kisvendéglő Budapest - Étel/italDani Kisvendéglő Budapest - BelsőDani Kisvendéglő Budapest - Külső kép