Kiemelkedő minőség rendkívül kedvező áron.

Daubner Cukrászda BudapestDaubner Cukrászda Budapest a térképen

Kiváló 2021. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2021. június 21.
A Daubner cukrászda átállt elvitelre, 2021 júniusának közepén a beltérben sehol nem lehetett leülni.
Elvitelre vettünk hát sütiket a társammal, jómagam a diós puszedlit (4600 ft/ kg), a gauda sajtos minipogácsát (3800 ft/kg) kóstoltam, továbbá itthon ettem meg egy ribizlis máktorta szeletet (460 ft).
Mindhárom kóstolt termék remek volt, csak az áruk meglepő, hogy mennyire kedvező.
Vélhetően ez is a titkuk.
Társam vitt még többféle sütit, többek között eperkrém tortaszeletet (430), oroszkrém tortaszeletet (460), málnás omlettet (590), francia krémest (510) meg aprósüteményt, visszajár ide, egyik kedvenc helye. Jómagam is úgy vélem, hogy ez a fősodor csúcs nagyjából.
Végigpörgettem az előtte járók hozzászólásait, meglepve láttam, hogy még nem írtam erről a helyről pedig többedjére jártam itt. Részemről is megvan az öt pont, a sütikre 4,5 felfele kerekítve. Az ár/érték csillagos ötös.
Ár / érték arány:Kiváló
Daubner Cukrászda Budapest - Külső képDaubner Cukrászda Budapest - Étel/ital

Daubner Cukrászda további értékelései

2024.04.10egyedül
Csodálatos hely minden friss helyben készül szinte minden finom amit készítenek sós ,édes,fagyi mindig innen rendelünk tortát,csak ajánlani tudom mindenkinek
2020.11.07gyerekekkel
Ismét Daubner, ismét finomságok beszerzése. Pénteken kora délután a városban mindenhol őrült forgalom és dugók, de a cukrászdában elég kevesen voltak. Több pultnál zajlott a kiszolgálás, egyiknél sem álltak sorba többen, mint 1-2-3 ember. Igaz, valamicskét így is kellett várni, mert itt...
2019.08.18gyerekekkel
Nagyon finom sütik és fagyi. Árban is megfizethető kategória. A kiszolgálás is kedves volt, bár nap végére kicsit elfogyott a lendület.
Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat