Deszka Budapest

Hotel Forrás Zalakaros - Félpanziós ajánlat
Félpanziós ajánlat
Hotel Forrás Zalakaros

Deszka Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2023. szeptember 8. járt itt
Idén év elején megnyitott fiatalos, vagány bisztró, reggeliző, brunchozó az V. kerületi Veres Pálné utcában. Nem túl nagy alapterület, barátságos, életvidám berendezéssel, kint kis terasz. Két fiatalember vezeti a helyet, egyikük kutyusa Mázli, aki azonnal belopja magát minden vendég szívébe, én sem voltam ezzel másképp.
Deszka Budapest - Étlap/itallapDeszka Budapest - BelsőDeszka Budapest - BelsőDeszka Budapest - BelsőDeszka Budapest - Étel/italDeszka Budapest - Étel/italDeszka Budapest - Étel/italDeszka Budapest - BelsőDeszka Budapest - BelsőDeszka Budapest - Külső kép