Don Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest

4,9
cukrászda, fagyizó
Don Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest
Don Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út BudapestDon Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest

Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Don Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest vélemények

Kiváló 2017. február 25.egyedül járt itt
Óbudán, a Margit kórházzal szemben, a Szalézi Rend Szent Alajos Rendháza mellett, családi vállalkozásként működő cukrászda. Bár a korábbi beszámolók szerint a fagylaltjuk kiváló, sajnos azt februárban nem találtam náluk. A sütemények és torták választéka gazdag, az üvegpult zsúfolásig tele, árban széles a skála 250-700 Ft között a kókuszgolyótól az országtorta Őrség aranyáig bezárólag.
Don Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest - Külső képDon Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest - Külső képDon Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest - Étel/italDon Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest - Étel/italDon Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest - Étel/italDon Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest - Étel/italDon Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest - BelsőDon Bosco Családi Fagyizó & Cukrászda - Bécs út Budapest - Belső
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 9.a párjával járt itt
. . . és nem csak a fagyijuk kiváló!
Remek sütik, finom pogácsák, ízletes kávék.
Első osztályú minőség, kiváló választék, megfizethető árak, és - nem utolsó sorban - barátságos, udvarias kiszolgálás, családias hangulat.
És nemcsak vásárolni lehet, be is lehet ülni.
Sajnos nekem is eléggé kiesik a "körzetemből", de amikor erre járok, nem tudom kihagyni.
Kiváló 2014. július 8.gyerekekkel járt itt
Az óbudai Don Bosco (a Margit kórházzal átellenben) a szó legjobb értelmében vett CSALÁDI cukrászda. Egy sokgyerekes nagycsalád a tulajdonosa, akik mindent megtesznek azért, hogy a (nagy)családosok is örömmel és gyakran látogassanak el hozzájuk.