Szörnyű 2015. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 2.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Előre bocsátom, hogy nem jártam az étteremben, hanem házhoz szállítást kértem. Most "ettük" meg a hamburgereket, amiket rendeltünk, első dühömben írom e sorokat. Kritikán aluli! Száraz bucizsemlében egy nagy szelet marhahús pogácsa, az egész csupa mócsing, undorító, nem viccelek, majd megfulladtam tőle. A hús fűszert nemigen látott, max. sót, de abból jócskán. A honlapon írt zöldség éppenhogy csak jutott a burgerba. Kifizettem majd 5.000,- Ft-ot, gyakorlatilag landol az egész a kukában. Vérlázító! A mellé kiszállított sült krumpli merev volt és hideg, tutira nem friss - én értem, hogy kiszállítás, meg minden, de kint kb. 30 fok van (nem mínusz), ennyire gyorsan talán nem kellene kihűlnie... Soha-soha-soha többet!!!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca további értékelései
Rántott májat rendeltem petrezselymes burgonyával. A petrezselymes burgonya íze, szaga, kinézete égetett, ehetetlen, és ezt kiszállították. Ez felháborító! Többször voltam személyesen is az étteremben, akkor nem voltak ilyen problémák. Ez nagy csalódás. Ez volt az utolsó rendelésem innen!
Sajnos nagyon csalódott voltam a pizzával kapcsolatban. A tészta rendkívül száraz volt, mintha napokkal ezelőtt készült volna, és a feltétek is ugyanolyan ízetlenek voltak. Az összhatás egyszerűen szörnyű volt. Nem ajánlanám ezt a helyet senkinek.