Rántott májat rendeltem petrezselymes burgonyával. A petrezselymes burgonya íze, szaga, kinézete égetett, ehetetlen, és ezt kiszállították. Ez felháborító! Többször voltam személyesen is az étteremben, akkor nem voltak ilyen problémák. Ez nagy csalódás. Ez volt az utolsó rendelésem innen!
Sajnos nagyon csalódott voltam a pizzával kapcsolatban. A tészta rendkívül száraz volt, mintha napokkal ezelőtt készült volna, és a feltétek is ugyanolyan ízetlenek voltak. Az összhatás egyszerűen szörnyű volt. Nem ajánlanám ezt a helyet senkinek.